Přejít na obsah Přejít na navigaci
Mapa stránek   |   Lidé a pracoviště   |   Editace   |   Vyhledání  
   english | česky
Logo CVUT

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ
V PRAZE

Úvod Úvod
Akce dokumentů

Vítejte na intranet.cvut.cz

Informace pro uchazeče o studium, odbornou veřejnost a média naleznete na www.cvut.cz


Nepřehlédněte

Hackers beware
 
Upozornění na phishingové útoky

Vzhledem k množícím se phishingovým útokům prosíme uživatele IS ČVUT o zvýšenou opatrnost. Phishingové útoky, které se objevily v poslední době, se vyznačují minimálním množstvím gramatických a faktických chyb, pročež mohly na první pohled působit věrohodně. Vždy se nejprve podívejte na adresu odesilatele, ale i tu je možné poměrně jednoduše zfalšovat. V žádném případě na takovéto emaily nikdy nereagujte! 

Naši adminstrátoři by žádné osobní údaje (hlavně hesla) nikdy po nikom z uživatelů IS ČVUT pomocí emailu nepožadovali.

Administrátoři IS ČVUT v PrazeInformace pro uživatele

  • 2. kolo výběrového řízení Erasmus+
    Odbor zahraničních vztahů ČVUT- rektorát oznamuje, že byly otevřeny přihlášky do 2. kola výběrového řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ v akademickém roce 2017/2018. Zájemci se mohou hlásit v aplikaci https://www.mobility.cvut.cz do 26.3. včetně. Zájemce upozorňujeme, že se v rámci přihlášky musí přihlásit také na příslušný jazykový test (angličtina, němčina) popř. do 5.4. do kanceláře OZV dodat jazykové potvrzení o úrovni znalosti jiných jazyků v závislosti na tom, v jakém jazyce se studuje na dané partnerské škole.
  • Nové číslo časopisu Pražská technika
    Letošní první číslo časopisu Pražská technika s hlavním tématem POSTER se dnes (16.1.2017) objeví na stojanech po celé univerzitě. Ke stažení jej najdete na stránkách časopisu.