Přejít na obsah Přejít na navigaci
Mapa stránek   |   Lidé a pracoviště   |   Editace   |   Vyhledání  
   english | česky
Logo CVUT

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ
V PRAZE

Úvod Úvod
Akce dokumentů

Vítejte na intranet.cvut.cz

Informace pro uchazeče o studium, odbornou veřejnost a média naleznete na www.cvut.cz


Nepřehlédněte

Hackers beware
 
Upozornění na phishingové útoky

Vzhledem k množícím se phishingovým útokům prosíme uživatele IS ČVUT o zvýšenou opatrnost. Phishingové útoky, které se objevily v poslední době, se vyznačují minimálním množstvím gramatických a faktických chyb, pročež mohly na první pohled působit věrohodně. Vždy se nejprve podívejte na adresu odesilatele, ale i tu je možné poměrně jednoduše zfalšovat. V žádném případě na takovéto emaily nikdy nereagujte! 

Naši adminstrátoři by žádné osobní údaje (hlavně hesla) nikdy po nikom z uživatelů IS ČVUT pomocí emailu nepožadovali.

Administrátoři IS ČVUT v Praze
Novinky

  • 6.1.2015 - Přípravný kurz pro studijní pobyt ve Španělsku
    Odbor zahraničních vztahů ČVUT - rektorát nabízí pro zájemce o studijní pobyt Erasmus+ ve Španělsku ze všech fakult ČVUT PŘÍPRAVNÝ KURZ PRO STUDIJNÍ POBYT VE ŠPANĚLSKU (tamní univerzity vyžadují znalost španělštiny na úrovni B1-B2) Cílem kurzu je připravit studenty na pobyt v zahraničí jak po jazykové, tak i po praktické stránce.
  • 15.12.2015 - Vyšlo nové číslo časopisu Pražská technika
    Dnes vyšlo letošní 6. číslo časopisu Pražská technika.  Naleznete jej v tištěné podobě na stojanech anebo si jej můžete stáhnout v elektronické verzi na stránkách časopisu.
  • 20.1.2015 - Microsoft Office zdarma pro studenty a zaměstnance ČVUT
    Všichni studenti/zaměstnanci ČVUT v Praze mohou nyní bezplatně získat po dobu svého studia/zaměstnání aktuální verze kancelářského balíku Office Professional Plus až pro pět svých desktopových nebo mobilních zařízení.