Přejít na obsah Přejít na navigaci
Mapa stránek   |   Lidé a pracoviště   |   Editace   |   Vyhledání  
   english | česky
Logo CVUT

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ
V PRAZE

Úvod Úvod
Akce dokumentů

Vítejte na ČVUT

Nepřehlédněte

Heslo CVUT
 
Oznámení o expiraci hesel ČVUT!

Upozorňujeme všechny studenty a zaměstnance ČVUT, že platnost Hesla ČVUT je 365 dnů od jeho poslední změny. Počet dnů do nutné změny Hesla ČVUT naleznete po přihlášení v aplikacích Usermap a KOS. Většině uživatelů vyprší platnost současného hesla v průběhu května.

Změnu Hesla ČVUT lze provést po přihlášení do Usermapu. Odpovědi na často kladené otázky ohledně Hesla ČVUT naleznete na Intranetu

Správci informačního systému všech součástí ČVUT se na svém jednání dohodli, že uživatelům nebude zasílán informační email o expiraci jejich hesla, a to z důvodu možné záměny takovéhoto emailu s phishingovým útokem.

Pokyny pro správu hesel naleznete v Pravidlech pro správu hesel ČVUT.
Hackers beware
 
Upozornění na phishingové útoky

Vzhledem k množícím se phishingovým útokům prosíme uživatele IS ČVUT o zvýšenou opatrnost. Phishingové útoky, které se objevily v poslední době, se vyznačují minimálním množstvím gramatických a faktických chyb, pročež mohly na první pohled působit věrohodně. Vždy se nejprve podívejte na adresu odesilatele, ale i tu je možné poměrně jednoduše zfalšovat. V žádném případě na takovéto emaily nikdy nereagujte! 

Naši adminstrátoři by žádné osobní údaje (hlavně hesla) nikdy po nikom z uživatelů IS ČVUT pomocí emailu nepožadovali.

Administrátoři IS ČVUT v Praze
Novinky

 • 11.8.2014 - Program ATHENS - listopad 2014
  Registrace na program ATHENS, kurzy listopad 2014, otevřena. Uzávěrka 22.9.-23.9.2014 dle jednotlivých fakult.
 • 23.6.2014 - Vyhlášení 2. kola Fondu celoškolských aktivit
  Bylo vyhlášeno 2. kolo Fondu na podporu ceoškolských aktivit ČVUT. Termín pro podávání přihlášek je 15. září 2014.
 • 12.6.2014 - Vyšla nová Pražská technika
  Dnes vyšlo třetí číslo časopisu Pražská technika. Naleznete jej na stojáncích v jednotlivých budovách ČVUT a ke stažení na webu Pražské techniky.
 • 11.6.2014 - Přípravný kurz TOEFL
  Katedra jazyků FEL ČVUT nabízí studentům, kteří v následujících dvou letech chtějí studovat v angličtině na zahraniční univerzitě Přípravný kurz TOEFL. Učebna Z2:B1-214 (Zikova 2, Praha 6) od 22. 9. do 23. 12. 2014. Cílem kurzu je připravit studenty na zkoušku TOEFL, jejíž složení je podmínkou udělení zápočtu. Kapacita je 12 studentů. Cena kurzu: pro studenty ČVUT zdarma, pro ostatní zájemce 4000Kč. Kontaktní osoba: Pavla Péterová.
 • 19.5.2014 - Nová směrnice správy duševního vlastnictví
  Prorektor ČVUT vydává nové směrnice, které zabezpečují efektivní správu duševního vlastnictví univerzity a využití výsledků vědeckovýzkumné činnosti v aplikační sféře.