Přejít na obsah Přejít na navigaci
Mapa stránek   |   Lidé a pracoviště   |   Editace   |   Vyhledání  
   english | česky
Logo CVUT

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ
V PRAZE

Úvod Úvod
Akce dokumentů

Vítejte na intranet.cvut.cz

Informace pro uchazeče o studium, odbornou veřejnost a média naleznete na www.cvut.cz


Nepřehlédněte

Mobil
 
Informace o služebních telefonech

ČVUT v Praze, na základě výběrového řízení, vysoutěžilo mobilního operátora – společnost VODAFONE, která bude poskytovat služby všem pracovníkům ČVUT a doktorským studentům se zaměstnaneckým pracovním poměrem na ČVUT. Neomezený tarif (neomezené volání, neomezený internet a datové služby a SMS zdarma) je nabízen za cenu 449 Kč včetně DPH. Zájemci o tuto službu nechť kontaktují tajemníky fakult a součástí. V blízké budoucnosti budou moci využít podobný tarif rodinní příslušníci zaměstnanců ČVUT.
Heslo CVUT
 
Oznámení o expiraci hesel ČVUT!

Upozorňujeme všechny studenty a zaměstnance ČVUT, že platnost Hesla ČVUT je 365 dnů od jeho poslední změny. Počet dnů do nutné změny Hesla ČVUT naleznete po přihlášení v aplikacích Usermap a KOS. Většině uživatelů vyprší platnost současného hesla v průběhu května.

Změnu Hesla ČVUT lze provést po přihlášení do Usermapu. Odpovědi na často kladené otázky ohledně Hesla ČVUT naleznete na Intranetu

Správci informačního systému všech součástí ČVUT se na svém jednání dohodli, že uživatelům nebude zasílán informační email o expiraci jejich hesla, a to z důvodu možné záměny takovéhoto emailu s phishingovým útokem.

Pokyny pro správu hesel naleznete v Pravidlech pro správu hesel ČVUT.
Hackers beware
 
Upozornění na phishingové útoky

Vzhledem k množícím se phishingovým útokům prosíme uživatele IS ČVUT o zvýšenou opatrnost. Phishingové útoky, které se objevily v poslední době, se vyznačují minimálním množstvím gramatických a faktických chyb, pročež mohly na první pohled působit věrohodně. Vždy se nejprve podívejte na adresu odesilatele, ale i tu je možné poměrně jednoduše zfalšovat. V žádném případě na takovéto emaily nikdy nereagujte! 

Naši adminstrátoři by žádné osobní údaje (hlavně hesla) nikdy po nikom z uživatelů IS ČVUT pomocí emailu nepožadovali.

Administrátoři IS ČVUT v Praze
Novinky