Skip to content. Skip to navigation
Sitemap   |   People and Departments   |   Edit   |   Site Search  
   english | česky
Logo CVUT

CZECH TECHNICAL UNIVERSITY
IN PRAGUE

Home Page ECTS/Diploma Supplement

Student Events

Channel characterization and the management of wireless sensors (and other distributed things) 
Rádi bychom Vás pozvali na přednášku Channel characterization and the management of wireless sensors (and other distributed things), kterou přednese Prof. Jeff Frolik působící na ČVUT na pozici Fulbright - CTU Distinguished Chair.

17.01.2017

Novoroční koncert ČVUT 
Rektor ČVUT v Praze prof. Petr Konvalinka vás zve na Novoroční koncert ČVUT, který se koná 17. ledna 2017 od 19.30 hodin ve Dvořákově síni Rudolfina. Pod vedením dirigenta Ondreje Lenárda zahraje Symfonický orchestr Českého rozhlasu a Kühnův smíšený sbor se sólisty Barborou Poláškovou, Jiřím Sulženkem, Janou Šrejmou Kačírkovou, Jaroslavem Březinou a doc. PhDr. Jaroslavem Tůmou. Celý večer se ponese v duchu skladeb Antonína Dvořáka. Vstupenky na tento koncert jsou zpoplatněny a výtěžek z jejich prodeje bude určen k podpoře sbírky na pořízení a instalaci varhan do Betlémské kaple. Cena vstupenek se pohybuje v cenovém rozmezí od 100 do 500 Kč podle sektorů. Vstupenky jsou v prodeji na odboru PR a marketingu na Rektorátě ČVUT (1. patro, č. dveří B3-209). Také bude možno zakoupit si je na koncertech pořádaných Rektorátem ČVUT v Betlémské kapli.

17.01.2017

Den otevřených dveří FEL 
Ukázky pracovišť, kateder a informace o studiu na FEL pro zájemce o studium a širokou veřejnost.

20.01.2017

Obhajoba disertační práce - double degree (Ing. Lukáš Krasula) 
Obhajoba disertační práce v rámci double degree, "Quality Assessment Methodologies of Post-Processed Images", Ing. Lukáš Krasula, studijní obor Radioelektronika, DSP P 2612 Elektrotechnika a informatika.

20.01.2017

Vývoj Smart Power technologií – veřejná přednáška v anglickém jazyku 
Evolution of the Smart Power technologies and design techniques toward low power and high density in High Voltage ICs. Author: Giulio Ricotti The presentation goes through the evolution of the Smart Power technologies, from ICs integrating a few power elements, for motor drive or DC/DC converters, to a huge number of HV drivers (up to 200V) for many actual application fields, for example systems for medical imaging or MEMS actuator drivers. A particular emphasis will be given to the analysis of the main design difficulties and relative solutions implemented to reach the required performances. At the end some example of innovative challenges will be presented and commented.

30.01.2017

Track on Middleware and Enterprise Application Software (MEAS) 
V rámci 32. ročníku mezinárodní konference ACM SAC'17, která proběhne 3-7. dubna 2017 v Maroku, pořádá FEL ČVUT Track zaměřený na middleware a podnikové systémy, Middleware and Enterprise Application Software (MEAS). Cílem tracku je poskytnout vědcům a softwarových expertům možnost publikovat svá poznání, zkušenosti a výsledky výzkumu v oblasti témat blízkým podnikovým aplikacím, produkčnímu nasazení, škálovatelnosti, návrhu, údržbě software, kvalitám, apod. Cílem konference je propojení akademického a průmyslového výzkumu, a uplatnění výsledků v praxi. Termín pro zaslání příspěvků je 15.září 2016. Studenti se mohou svými příspěvky účastnit soutěže Student Research Competition (SRC) http://www.sigapp.org/sac/sac2017/.

03.04.2017 - 07.04.2017