Přejít na obsah Přejít na navigaci
Mapa stránek   |   Lidé a pracoviště   |   Editace   |   Vyhledání  
   english | česky
Logo CVUT

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ
V PRAZE

Úvod Informace pro absolventy
 

Pořádané akce

eClub Summer Camp (ESC) nabízí stipendia 
V červnu opět otevíráme eClub Summer Camp (ESC) a zveme všechny studenty, kterým jsou blízká témata: Big Data Machine Learning Internet of Things (IoT) Mobilní aplikace Pojďte s námi přes léto pracovat na zajímavých projektech nebo rozjet vlastní startup. Přihlaste se na našem webu eclubprague.com. Nevíte na jakém projektu pracovat? Navštivte nás, pomůžeme vám s výběrem projektů od našich sponzorů. Jsme vám k dispozici každou středu od 13:00 hodin v The Blox, Evropská 11, Praha 6. Máme pro vás opět připravená stipendia. Našimi sponzory jsou Seznam, AVAST, Jablotron, Certicon, Altron, ČVUT Medialab, FEL a Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC).

01.06.2015 - 30.09.2015

PIERS - Progress in Electromagnetics Research Symposium 2015 in Prague 
Electromagnetic Academy (http://emacademy.org/) pořádá ve spolupráci s katedrou Elektromagnetického pole FEL ČVUT mezinárodní konferenci zaměřenou na prezentaci nových pokroků ve výzkumu EM pole, a to jak z hlediska teorie EM pole, tak i z hlediska aplikací EM pole do oblasti komunikací, medicíny, dopravy, průmyslu, vědeckého výzkumu, atp. Motto této konference je: „We are speaking the same language, Maxwell's Equations“.

06.07.2015 - 09.07.2015

Přednáškový cyklus prof. Svobody - Prof. Sartaj Sahni 
Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze zahájila v roce 2013 cyklus přednášek význačných světových osobností z oblasti informatiky. Tento cyklus přednášek je pojmenován na počest světově proslulého českého průkopníka počítačových věd prof. Antonína Svobody. Cílem této série přednášek je přivést na půdu ČVUT renomované světové odborníky, kteří významně přispěli výzkumu v oblasti informatiky.

15.07.2015

Workshop Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) „Benefits of Being the ITU Member“ 
V pondělí 20. července 2015 od 14:30 do 16:30 hodin se ve velké jednací místnosti Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1 bude konat workshop „Benefits of Being the ITU Member“. Akce se osobně zúčastní generální tajemník Mezinárodní telekomunikační unie (ITU), pan Houlin Zhao, který představí výhody plynoucí z členství v ITU. Pan Houlin Zhao je odborník v oblasti telekomunikací a telematiky, který již 30 let působí na různých pozicích ITU. Od 1. ledna 2015 je na nejvyšší pozici v ITU. V diskusní části zodpoví dotazy k záležitostem, které ITU řeší. Součástí akce, jež bude vedena v angličtině bez překladu, bude prezentace Ministerstva průmyslu a obchodu a Českého telekomunikačního úřadu za státní správu a FEL ČVUT v Praze jakožto člena ITU v kategorii Academia. Na tento workshop jsou srdečně zváni všichni zájemci z řad zaměstnanců, doktorandů a studentů. Účast je bezplatná po ohlášení na e-mailové adrese vrbovaa@mpo.cz.

20.07.2015

Konference MISTA 2015 
Fakulta elektrotechnická ČVUT pořádá ve spolupráci s University of Nottingham a Queens University Belfast konferenci MISTA (Multidisciplinary International Scheduling Conference: Theory & Applications). Jedná se o významnou konferenci v oblasti operačního výzkumu zaměřenou na rozvrhování/optimalizaci výroby, lidských zdrojů, dopravy ...

25.08.2015 - 28.08.2015

HoloMAS 2015 
7th International Conference on Industrial Applications of Holonic and Multi-Agent Systems

02.09.2015 - 04.09.2015

Setkání uživatelů systému Mathematica 2015 
Můžete se seznámit se současným stavem produktu (Mathematica 10), zkušenostmi uživatelů ve výuce matematiky a jiných odborných předmětech, aplikacemi z vědecké práce i praxe, novými publikacemi ap. Vstup volný, program a nezávazná registrace (pouze z kapacitních důvodů) bude připravena na http://www.mathematica.cz/akce.php?akce=dj-90-setkani-uzivatelu Přímý přenos průběhu konference bude možné sledovat na http://media.fel.cvut.cz/stream/math2015.asx, záznam bude k dispozici později.

16.09.2015

Přípravný kurz na pobyt ve španělsky mluvících zemích 
Cílem kurzu je připravit studenty na praktické stránky pobytu a seznámit je s kulturou a reáliemi španělsky mluvících zemí.

01.10.2015

Conference ACM RACS 2015 
RACS 2015 will provide an excellent forum for addressing research issues of concern within the adaptive and convergent computing area. Adaptive and convergent computing concentrates on innovative solutions to complex problems in all areas of industry and sciences using adaptive and convergent techniques in computer science and engineering. It involves programming, software engineering, graphics, databases, wireless networks, security, distributed systems, operating systems and so on.

09.10.2015 - 12.10.2015