Skip to content. Skip to navigation
Sitemap   |   People and Departments   |   Edit   |   Site Search  
   english | česky
Logo CVUT

CZECH TECHNICAL UNIVERSITY
IN PRAGUE

Home Page Mezinárodní programy ATHENS Výběry ATHENS
Document Actions

Výběry ATHENS, listopad 2016 - 2. výběrové kolo

Studenti, kteří byli vybráni Paříží. Ti z Vás, kteří obdrží jinou informaci, neprodleně kontaktujte Ing. Janu Dudkovou (jana.dudkova@cvut.cz). Další postup naleznete v sekci "Harmonogram" a opravdu prosím o jeho dodržení, aby byl zajištěn hladký průběh celé akce. Potvrzující email z Paříže by Vám, dle jejich informací, měl dorazit do pondělí 17.10.2016 včetně.

Studenty, kteří nebyli vybráni Paříží (viz níže-Nepřijatí), evidujeme jako náhradníky a v případě uvolnění místa, budou ihned kontaktováni.

Veškeré dotazy směřujte na Ing. Janu Dudkovou, nikoli na studijní oddělení.

Přijatí ČVUT:

Poř. číslo Příjmení Jméno Kurz
1 Berák Matúš TUD12
2 Bittner Jan  TUD12
3 Brada Martin TA14
4 Čáp  Ondřej POLI33
5 Dočkalová  Barbora POLI19
6 Domankus Miroslav UPM110
7 Drapová Martina POLI19
8 Dundr Jan TPT01
9 Dvoracek Lukas TPT20
10 Fait  Jan TA11
11 Fedorová Viktória UPM110
12 Fišerová Věra POLI33
13 Florianová Markéta TA11
14 Galabov Radek TPT01
15 Hanzalová Monika POLI19
16 Horak Martin TPT07
17 Horejš Martin TPT33
18 Horký Jan TA14
19 Houska Martin POLI33
20 Hübnerová Zuzana POLI09
21 Hutera Filip POLI29
22 Chaloupek Jakub POLI33
23 Jezbera Ondřej POLI33
24 Kasner Zdenek TUD01
25 Kaštánek Petr TA23
26 Kireš Jakub KUL24
27 Kloudová  Aneta UPM107
28 Knaisl Vojtěch TUM18
29 Kočička Petr UPM116
30 Kolda Martin TUD01
31 Koucka  Jana WUT10
32 Lejčková Veronika ENPC16
33 Lepicová Zuzana UPM116
34 Linhartova Katerina ENSAM10
35 Lískovcová Barbora ENPC16
36 Luxemburk Jan TPT33
37 Machek Jan TUD01
38 Machovec Jan BME8
39 Malecký Tomáš ENPC16
40 Mašek Václav UPM101
41 Matunova Petra TA21
42 Maybrodskyy Oleksiy TA14
43 Michel Filip POLI23
44 Miliaieva Daria MP13
45 Minarčík Jiří TA04
46 Mrázová Michaela POLI33
47 Nedvěd Ondřej POLI27
48 Nikl Jan KUL24
49 Novak  Tomas ENSAM8
50 Roesel David TA21
51 Rohová Adéla POLI27
52 Sekera Jakub TPT20
53 Semancová Annamária POLI30
54 Schönfeldová Tereza TA21
55 Sixta Tomas TPT01
56 Skácel  Marek POLI19
57 Svitáková Lucie TPT33
58 Šákr Vít UPM107
59 Šebek Matěj UPM107
60 Šiková Hana BME4
61 Škodová Klára TUD12
62 Štěpánková Martina BME4
63 Šturmová Kristína IST9
64 Šuma Pavel TPT33
65 Tesařová Iveta POLI12
66 Tomsa Jan UPM115
67 Topurko Marta ENPC16
68 Trousílková Šárka POLI23
69 Vácová Anna POLI31
70 Vanclová Veronika POLI19
71 Vodičková Kristýna UPM101
72 Volf Jiří POLI19


Přijatí VŠCHT:

1 Balážová Sabina TUD01
2 Čihák Matouš BME10
3 Dvořáková Veronika ENSAM1
4 Gyömberová Adéla AGROPT22
5 Charvát Jiří TA21
6 Kněžíčková Sindy AGROPT22
7 Koutová Markéta AGROPT22
8 Kracík Tomáš UPM110
9 Kuderna Jan ENSAM6
10 Kurková Šárka AGROPT22
11 Leňková Lucie ENSAM6
12 Libanský Ondřej IST3
13 Libosvárová Lenka UPM107
14 Miklasová Barbora AGROPT23
15 Mrlík Jindřich TA21
16 Neřoldová Šárka UPM107
17 Pecha Martin UPM107
18 Petrík Juraj POLI19
19 Pivoňková Veronika UPM107
20 Prausová Kateřina KUL26
21 Prudilová Andrea TUD13
22 Salová Nikola TA21
23 Sedlecká Lucie UPM107
24 Skalická Tereza TUW12
25 Solík Milan TA11
26 Šišková Anna AGROPT22
27 Šmidrkal Jan IST6
28 Talianová Veronika TA04
29 Votroubková Martina ENSAM1
30 Zedníček Pavel TUD13
31 Zídková Petra UPM107
32 Zuntová Klára ENSAM8


Nepřijatí:

1 Hanyková Tereza VŠCHT
2 Ponomareva Ksenia VŠCHT